Zatemňovací rolety

Zatemnění oční ordinace

Zatemňovací rolety nabízí dokonalé zatemnění vnitřních prostor. Hluboké vodící lišty s těsnícími kartáčky a vyztuženou zatemňovací plochou, která se navíjí do krytu nábalu lze doplnit spodním uzavíracím profilem a vytvořit tak dokonalé zatemnění.

Vyžádejte si od nás cenovou kalkulaci na zatemňovací rolety!

Konstrukce

Zatemnění posluchárny

Zatemňovací rolety jsou tvořeny látkou nepropouštějící světlo, která je z vnější strany vyztužena umělohmotnou či dřevěnou rohoží. Roleta se navíjí do hliníkové schránky nad oknem.
Hluboké vodící lišty s těsnícími kartáčky jsou konstruovány tak, aby nepropouštěly žádné světlo. Na spodním konci zatemňovací rolety je umístěn hliníkový profil s těsnícím molitanovým dorazem, který se přizpůsobí tvaru parapetu.
Zatemňovací roletu lze dovybavit spodním těsnícím profilem, do kterého zajíždí těžítko rolety. Zatemňovací roletou lze zakrýt otvory až do šířky 6 metrů.

Typy látek a barvy

Barva krytu, vodících lišt a spodního profilu je standardně bílá nebo hnědá, na přání v barvě dle RAL

Zatemňovací látka vyztužená dřevěnou rohoží, typ HDG

Zatemnění - barvy HDG

Zatemňovací látka vyztužená umělohmotnou rohoží, typ KDG

Zatemnění - barky KDG

Horizontální zatemnění

Horizontální zatemňovací rolety jsou tvořeny hliníkovými lamelami vypěněnými PU pěnou o krycí výšce 41 mm. Nábal je veden v hliníkových vodících kolejnicích a tahán protiběžnými motory. Maximální šířka rolety činí 250 cm, maximální délka činí 500 cm. Do šířky 200 cm lze použít látku HDG či KDG.

Horizontální zatemnění auly Horizontální zatemnění auly

Pohodlné a jednoduché ovládání

Vaší zatemňovací roletu můžete ovládat ručně, pomocí šňůry s navijákem či klikou, nebo elektrickým pohonem. Ovládání lze rovněž integrovat do libovolného audio-vizuálního či výukového programu.

Dálková ovládání Motor s integrovaným příjímačem AstroTec SoloTel

Kontaktní formulář

  1. (povinné)
  2. (zadejte správný tver emailu)
  3. (povinné)
  4. (povinné)
 

cforms contact form by delicious:days