Předokenní rolety

Předokenní rolety pod omítku

Předokenní rolety s hliníkovými lamelami vypěněnými tepelně-izolační pěnou poskytují výbornou tepelnou ochranu a chrání Váš majetek. Roletový pancíř spolu se vzduchovou mezerou, která se vznikne mezi ním a okenní tabulkou vytvoří izolační vrstvu, která Vás v zimě ochrání před značným únikem tepla a v létě citelně zamezí prohřátí domu v horkých slunečných dnech. Zavřené rolety dokáží v řadě případů odradit nezvané hosty od návštěvy a případně ztížit až zamezit vniknutí do objektu. V noci Vám rolety usnadní spánek díky dobré zvukové izolaci. Předokenní rolety dodáváme ve více jak 20 barevných provedeních. Roleta může být vybavena integrovanou sítí proti hmyzu. Dodáváme i bezpečnostní rolety s atestem dle DIN EN 1627.

Spočítat cenu!

Předokenní rolety pro dodatečnou montáž

Lamely se rolují do hliníkové schránky viditelně umístěné nad oknem. Montují se buďto do otvoru nebo na fasádu.

Rohová předokenní roleta Předokenní rolety Předokenní roleta pro dodatečnou montáž

Předokenní rolety pro novostavby

Lamely se rolují do hliníkové schránky skryté ve fasádě. Zvenku je viditelný pouze revizní kryt a vodící kolejnice v barvě rolety. Výsledkem je čistý a ničím nerušený design fasády.

Předokenní roleta pod omítku Předokenní roleta pod omítku

Předokenní rolety s integrovanou sítí proti hmyzu

Předokenní roleta se sítí proti hmyzu

Předokenní rolety lze vybavit rolovací sítí proti hmyzu. Síť je umístěna v prostoru mezi oknem a roletou. Síť se pohybuje ve vodících lištách spolu s roletou. Na spodním okraji sítě je připevněno těžítko, které síť vypíná. Hustý kartáč na těžítku bezpečně přilne k parapetu a nevpustí dovnitř žádný hmyz.

Konstrukce

Lamela M317 Kolejnice A3

Předokenní rolety jsou složeny z hliníkových lamel o výšce 37 mm, vedených v bočních vodících lištách, které se rolují do schránky nad oknem. Lamely jsou vyplněny pěnou s tepelně-izolačními vlastnostmi.

Barvy pro předokenní rolety

Předokenní rolety dodáváme v barvách dle katalogu nebo v barvě dle RAL. U vodících lišt předokenních rolet jsou standardní barvy bílá, hnědá a stříbrná, zbytek barev za příplatek.

Předokenní rolety

Předokenní rolety

Standardní barvy pro předokenní rolety

Příplatkové barvy pro předokenní rolety

Pohodlné a jednoduché ovládání

Vaší roletu můžete ovládat buďto ručně pomocí šňůry s navijákem nebo elektrickým pohonem. Bohatý výběr ovládacích prvků dokáže zautomatizovat ovládání pro každý roční a denní čas. Chod rolet lze plně zautomatizovat podle Vašich přání.

Dálková ovládání Motor s integrovaným příjímačem AstroTec SoloTel

Ke stažení

Kontaktní formulář

  1. (povinné)
  2. (zadejte správný tver emailu)
  3. (povinné)
  4. (povinné)
 

cforms contact form by delicious:days